top of page

Svobodné Česko, Horní náměstí Olomouc

Vážení spoluobčané, tento týden jsme byli svědky ztráty svobody. Bezprecedentní pohrdání demokracií předvedené vládnoucí koalicí nemá v porevolučním období srovnání. Bohužel proces ztráty svobody probíhá už delší dobu. Byl započatý změnou volebního zákona, pokračuje přijetím pandemického zákona a má pokračovat přijetím korespondenční volby.

Boj za zachování svobody našich občanů probíhá na více frontách, SPD se snaží v parlamentu, Svobodné Česko se snaží v ulicích a svobodní lidé ve svém každodenním životě. Jeden bez druhého nesvedeme nic. Musíme spolupracovat, aby se plán okleštění svobody v naší zemi nemohl uskutečnit.

Zatím snad ještě ve školách probíhá výuka našich dějin, kdy nás učili, že jednotlivé Svatoplukovy pruty lze zlomit, ale pokud drží spolu, tak je nikdo nezlomí. Držme prosím spolu a bojujme proti ztrátě našich svobod. SPD bude pokračovat žalobou u Ústavního soudu proti přijetí pandemického zákona a proti formě jakou byl prosazen. Vy dál musíte jasně dávat najevo, co si o takové formě vládnut.


Olomouc, Horní náměstí, 5.2.2022gradient.jpg

AKTUALITY

bottom of page